Ankstyvasis muzikinis ugdymas
Vaikams nuo 6 mėn. iki 3 m.
music-818459_1920

Ko mokomės?

Muzikos mokykloje „Ugnelė“ žinome, kad ankstyvasis muzikinis ugdymas turi nepaprastai daug teigiamos įtakos vaikų psichofiziniam vystymuisi. Analizuojame tyrimus, kuriuose teigiama, kad muzikos klausymas, dainavimas ir ritminis judėjimas lavina mažylių ilgalaikės atminties, kalbos ir koordinacijos vystymąsi, daro teigiamą įtaką jų emocinei gerovei. O muzikuodamas kartu su tėvais vaikas su jais užmezga dar gilesnį ryšį. Žinome, kaip šiuos tyrimus pritaikyti praktikoje ir kviečiame muzikinį vaikų lavinimą pradėti anksti! Ankstyvajį muzikinį ugdymą 1-3 m. vaikams muzikos mokykloje „Ugnelė“ sudaro:
Dainavimas
Muzikos klausymas
Ritminis judėjimas

Kada vyksta ir kiek kainuoja pamokos?

KARANTINO METU siūlome ypatingą galimybę – virtualias Ankstyvojo muzikinio ugdymo pamokas! 6 kartų abonemento kaina – 50 Eur, vienos pamokos kaina – 10 Eur.
Programa karantino metu vyksta internetu, Zoom platformoje, antradieniais ir ketvirtadieniais 12:00-12:40

Gegužės – rugpjūčio mėnesiais Ankstyvojo muzikinio ugdymo programa atostogauja – registruotis į pamokas kviesime nuo rugsėjo!

girl-2605433_1920
42509433_527495577695896_1408115056742236160_n

Kas veda pamokas ir kaip vyksta priėmimas?

Ankstyvojo muzikinio ugdymo programos vadovė – Greta Gustaitė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, baigiamąjį darbą rašė apie ankstyvąjį muzikinį ugdymą. Dirba ir koncertuoja su vaikų bei suaugusiųjų chorais, domisi ir vadovaujasi amerikiečių ir italų ankstyvojo muzikinio ugdymo tyrimais.
Į Ankstyvojo muzikinio ugdymo programą priimame visus norinčius vaikus (pamokose aktyviai dalyvauja vienas iš tėvų). Pradėti dalyvauti programoje galima Jums patogiu metu.

Abonementas - dovana

Jei norite Jums brangiam mažyliui ir vienam iš jo tėvelių padovanoti Ankstyvojo muzikinio ugdymo programos abonementą, parašykite mums el. paštu choras.ugnele@gmail.com

Abonemento kaina: 50 Eur už 6 pamokas

Abonemento galiojimas: iki einamųjų mokslo metų birželio 1 d.

Specialiai Jums: tik paprašykite, ir į dovanų kuponą įrašysime bet kokį Jūsų norimą tekstą – Jums beliks atsispausdinti ir padovanoti!