JUNGTINIS VILNIAUS JAUNUČIŲ CHORAS
Jungtiniame Vilniaus jaunučių chore dainuoja 7-11 m. moksleiviai iš Vilniaus ugdymo įstaigų.
APIE PROJEKTĄ

logo-jaunuciu-squareLapkričio pabaigoje vaikų choras „Ugnelė“ kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru Vilniaus miesto jaunučius ir jų muzikos mokytojus ar chorų vadovus subūrė į Jungtinį Vilniaus jaunučių chorą.

Jungtiniame Vilniaus jaunučių chore dainavo 7-11 metų vaikai, po 3-6 iš kiekvienos dalyvaujančios įstaigos. Keturis šio lapkričio ir gruodžio penktadienius (lapkričio 18 ir 25, gruodžio 2 ir 9 d.) jie susitiko vaikų choro „Ugnelė“ studijoje (J. Basanavičiaus g. 24), kur vaikai, vadovaujami Valerijos Skapienės, ruošė dainas Kalėdiniam koncertui Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o mokytojai savo žinias gilino kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Projekto organizatoriai, šiuo metu sėkmingai vykdantys „Jungtinio Lietuvos vaikų choro“ projektą, kuriame dalyvauja jaunių chorai iš visos Lietuvos, sako, kad sulaukia vis daugiau prašymų panašų projektą rengti ir jaunučiams. Juk Vilniuje iš tiesų daugybė dainuoti norinčių vaikų ir daugybė kūrybingų, iniciatyvių muzikos pedagogų, kuriems šis projektas yra puiki proga praplėsti pažinčių ratą ir pasidalinti patirtimis!  Seminarai atviri ne tik projekte dalyvaujantiems, bet visiems, norintiems daugiau sužinoti apie darbo su jaunučių chorais ypatumus.

Informacija apie naują projekto etapą bus skelbiama šiame tinklapyje.

KALĖDINIS KONCERTAS