JUNGTINIS VILNIAUS JAUNUČIŲ CHORAS
Jungtiniame Vilniaus jaunučių chore dainuoja 7-11 m. moksleiviai iš Vilniaus ugdymo įstaigų.
APIE PROJEKTĄ

logo-jaunuciu-square

Naujas projekto kvietimas 2018 m. pavasariui!

Vaikų choras „Ugnelė“ kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru Vilniaus jaunučius ir jų muzikos mokytojus ar chorų vadovus kviečia į Jungtinį Vilniaus jaunučių chorą!

Kviečiame po 2-6 vaikus (7-11 m. amžiaus) ir po vieną muzikos mokytoją arba choro vadovą iš Vilniaus ugdymo įstaigų ir kultūros organizacijų. Vaikams nebūtina dainavimo chore patirtis – kviečiame visus, kurie myli muziką, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų įstaigoje jau yra choras, ar ne! Per tris penktadienius – gegužės 4, 11 ir 18 d. – vaikų choro „Ugnelė“ meno vadovė Valerija Skapienė vaikus supažindins su svarbiausiais dainavimo chore principais ir paruoš programą, kurią vaikai gegužės 19 d. atliks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Lietuvos chorų festivalyje „Dainų mozaika“!

Kol vaikai repetuos, mokytojai savo žinias gilins kvalifikacijos kėlimo kursuose; Lietuvos nacionalinis kultūros centras jiems išduos kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus. Repeticijos ir seminarai tris penktadienius vyks 16:30-19:00, koncerte vaikai pasirodys gegužės 19 d. priešpiet. Repeticijos vyks Lietuvos nacionaliname kultūros centre – Lietuvos dainų švenčių būstinėje, kur kaip tik šiuo metu gimsta didžiausias Lietuvos šimtmečiui skirtas renginys. Vaikai turės galimybę susipažinti ir su dainų švenčių istoriją, apžiūrėti jai skirtas parodas, sužinoti apie šių metų Dainų šventės įdomybes.

Išsamesnę informaciją apie projektą rasite prikabintuose nuostatuose. Iki balandžio 27 d. kviečiame užpildyti dalyvavimo anketą, tuomet su Jumis susisieksime ir suderinsime detales.

Visus kylančius klausimus šiuo el. paštu arba telefonu +37062968060 atsakys choro vadybininkė Ieva.

KALĖDINIS KONCERTAS