JUNGTINIS VILNIAUS JAUNUČIŲ CHORAS
Jungtiniame Vilniaus jaunučių chore dainuoja 7-11 m. moksleiviai iš Vilniaus ugdymo įstaigų.
APIE PROJEKTĄ

logo-jaunuciu-square

Naujas projekto kvietimas 2020 m. pavasariui!

Vaikų choras „Ugnelė“ kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru Vilniaus jaunučius ir jų muzikos mokytojus ar chorų vadovus kviečia į Jungtinį Vilniaus jaunučių chorą!

Kviečiame po 6-10 vaikų (7-11 m. amžiaus) ir po vieną muzikos mokytoją arba choro vadovą iš Vilniaus ugdymo įstaigų ir kultūros organizacijų. Vaikams nebūtina dainavimo chore patirtis – kviečiame visus, kurie myli muziką, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų įstaigoje jau yra choras, ar ne! Per penkis susitikimus – balandžio 3, 10, 16, 24 ir gegužės 8 d. – muzikos mokyklos „Ugnelė“ mokytojos Martyna Domarkaitė ir Greta Gustaitė vaikus supažindins su svarbiausiais dainavimo chore principais ir paruoš programą, kurią vaikai gegužės 10 d. atliks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Lietuvos chorų festivalyje „Dainų mozaika“!

Kol vaikai repetuos, mokytojai savo žinias gilins kvalifikacijos kėlimo kursuose. Repeticijos ir seminarai vyks 14:30-16:30, koncerte vaikai pasirodys gegužės 10 d. priešpiet. Repeticijos vyks muzikos mokykloje „Ugnelė“, M. K. Čiurlionio g. 13, Vilniuje.

Mokytojams dalyvavimas projekte nemokamas; vaikams dalyvavimo kaina – 20 Eur.

Nuostatus ir registracijos anketą paskelbsime netrukus.

Jei registruodamiesi turėsite klausimų, juos atsakys mokytojos Greta (864387342) ir Martyna (862484405).

KONCERTAS 2017