Natukai Doremikos saloje

Jei Jūsų vaikas jau šiek tiek pažįsta muzikos pasaulį, kviečiame į jį leistis giliau! Antrojoje serijos  „Natukai” knygelėje Muzikėnų šalies gyventojai keliauja į Doremikos salą, kurioje susipažįsta su šešioliktriušiais (šešioliktinėmis natomis), boso rakto fabriku, lapinu Fortijumi, tropine audra Natolijumi ir kitais veikėjais. Natukai atsirado bandant atsakyti į klausimą, ką mes, suaugusieji, galime padaryti, kad vaikui muzikos mokymasis būtų smagus. Šioje knygelėje muzikos užrašymo principus vaikams padedame suprasti per asociacijas. Knygelę kaip papildomą priemonę rekomenduojame ne tik bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams, bet ir tėvams, kurie nori savarankiškai mokyti vaikus. Tegu mažieji muzikantai tobulėja lengvai ir greitai!

Autorės: Valerija Skapienė, Dovilė Kirdaitė, Ieva Krivickaitė
Dailininkė: Lidija Pakonaitytė
Maketavo: Miglė Pužaitė
Spausdino: UAB „Petro ofsetas“

Metai: 2017
Puslapiai: 51
Formatas: 21 x 30 cm
ISBN: 978-609-95861-1-3

natukai2 www
natukai2 www2
natukai2 www3
natukai2 www4
natukai2 virselis
Natukai iš Muzikėnų šalies

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ – 5-7 metų vaikams skirta muzikinio lavinimo knygelė, kurioje sudėjome per pastaruosius kelerius metus mūsų mažiausiųjų choristų išbandytas ir pamėgtas istorijas ir užduotėles, padedančias išmokti natas klaviatūroje ir penklinėje, suprasti, kas yra dviejų arba keturių ketvirtinių metras, įtvirtinti žinias apie natų trukmę, pauzes, muzikinius raktus, alteracijos ženklus… O smagiausia skaitant knygelę vaikams susipažinti su Muzikėnų šalies gyventojais – Natukų šeima, šimtakoju Oktavijumi, bitute Gamute, drakonu Pauzauru ir kitais. Kaip papildomą priemonę rekomenduojame bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams, bet norime padrąsinti ir tėvelius – net jei niekada nesimokėte muzikos, galite vaikui padėti skaityti „Natukus iš Muzikėnų šalies“, spalvinti, ieškoti atsakymų ir net nepajusite, kaip užvertę paskutinį puslapį Jūsų mažieji jau mokės pagrindinius muzikos principus!

Autorės: Valerija Skapienė, Dovilė Kirdaitė, Ieva Krivickaitė, Toma Vaišvilaitė
Dailininkė: Lidija Pakonaitytė
Maketavo: Miglė Pužaitė
Spausdino: UAB „Petro ofsetas“

Metai: 2016
Puslapiai: 51
Formatas: 21 x 30 cm
ISBN: 978-609-95861-0-6

natukai tinklapiui
natukai tinklapiui3
natukai tinklapiui2
natukai tinklapiui4
virselis fb

Norėdami įsigyti Natukus, parašykite mums laišką choras.ugnele@gmail.com. Atsiųsime Jums sąskaitą, kurią galėsite apmokėti pavedimu, o knygeles išsiųsime paštu.


Perkant 1-9 vnt.

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ arba „Natukai Doremikos saloje“ knygelės kaina 7.50 Eur + 1.00 Eur už siuntimą (nepriklausomai nuo to, kiek knygelių perkate).


Perkant 10-29 vnt.

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ arba „Natukai Doremikos saloje“ knygelės kaina 7.00 Eur + 2.50 Eur už siuntimą (nepriklausomai nuo to, kiek knygelių perkate).


Perkant 30 ir daugiau vnt.

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ arba „Natukai Doremikos saloje“ knygelės kaina 6.50 Eur, siuntimas nemokamas.


Perkant komplektą

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ (1 vnt.) ir „Natukai Doremikos saloje“ (1 vnt.) – 13.00 Eur, siuntimas nemokamas.