MOKYTOJAI
Mūsų mokykloje dirba jauni profesionalai, gebantys išgirsti ir atliepti šiandienos vaikų poreikius. Mokyklai vadovauja trijų dešimtmečių darbo neformaliajame švietime patirtį turinti choro dirigentė Valerija Skapienė.
Valerija Skapienė
Direktorė, pagrindinio choro vadovė

Muzikos mokyklos direktorė, pagrindinio choro meno vadovė, neformaliojo ugdymo mokytoja-ekspertė. Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje dėsto chorinį dirigavimą. Turi trijų dešimtmečių darbo vaikų neformaliajame švietime patirtį. Nuolat dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, domisi tyrimais apie teigiamą dainavimo įtaką mūsų kasdienybei. Diriguoja Lietuvos dainų šventėse. 2019 m. LR Kultūros ministerijos sprendimu Valerijai suteiktas Meno kūrėjo statusas.

FacebookEl. paštas
Ieva Krivickaitė
Vadybininkė

Kultūros vadybininkė, projektų vadovė Lietuvos nacionaliniame kultūros centre, dirba Lietuvos dainų šventėje. Su pagyrimu baigė Vilniaus licėjų, pirmojo (aukščiausio) laipsnio Menų magistro diplomu - Glasgow universitetą (D. Britanija). Nuo 5-erių dainavo „Ugnelėje“, ir šiandien darbe vadovaujasi ne tik profesinėmis žiniomis, bet ir kartu dainavusių savo bendraamžių patirtimis.

Mob. +370 629 68060.

FacebookEl. paštas
Benedikta Pajaujytė
Jaunučių choro vadovė, muzikos rašto mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos chorinio dirigavimo specialybės studentė, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje chorinį dirigavimą baigė pas Valeriją Skapienę. Vadovauja vienai iš „Ugnelės“ jaunučių choro grupių, pagrindinio choro vaikus moko muzikos rašto.

El. paštas
Greta Gustaitė
Jaunučių choro vadovė, ankstyvojo muzikinio ugdymo mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, praktikavosi Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir Vilniaus Žemynos gimnazijoje. Dirba ir koncertuoja su vaikų bei suaugusiųjų chorais. Vadovauja vienai iš „Ugnelės“ jaunučių choro grupių ir ankstyvojo muzikinio ugdymo programai.

El. paštas
Martyna Domarkaitė
Parengiamojo choro vadovė, smuiko mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Bendrosios muzikos didaktikos studentė. Šalia studijų gilina smuiko, dainavimo, choro dirigavimo žinias, yra laimėjusi ne vieno tarptautinio sportinių šokių konkurso laurus. Vadovauja „Ugnelės“ parengiamajam chorui, vienai iš jaunučių choro grupių, moko griežti smuiku, veda scenos judesio pamokas.

El. paštas
Kazimieras Krulikovskis
Koncertmeisteris

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos vargonų specialybės absolventas. Dirba chormeisteriu ir koncertmeisteriu Valerijos Skapienės mišriame chore „Sonoros“, groja keliose grupėse, kuria muziką, aktyviai koncertuoja Vilniaus alternatyviosios muzikos scenose.

Diana Kaziulytė
Fortepijono mokytoja

Pianistė, fortepijono pedagogė ir koncertmeisterė. Baigė muzikos atlikimo magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu - LMTA Styginių katedros koncermeisterė, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje kaip kamerinio ansamblio narė bei pianistė-koncertmeisterė.

El. paštas
Oksana Karataj
Fortepijono mokytoja

Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, baigė Atlikimo meno bei Meno pedagogikos magistrantūras Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo Katalonijos aukštojoje muzikos mokykloje Barselonoje. Koncertuoja kaip solistė, koncertmeisterė ir šiuolaikinės muzikos grupės narė.

El. paštas
Emilija Finagėjevaitė
Solinio dainavimo mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorės Irenos Milkevičiūtės klasės studentė, kamerinio dainavimo mokosi Juditos Leitaitės klasėje. Tarptautinių konkursų Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Lietuvoje laimėtoja. Aktyviai dalyvauja meistriškumo kursuose Lietuvoje bei užsienio šalyse, ne kartą stažavosi pas profesionalius italų dainavimo pedagogus. „Ugnelėje“ solinio dainavimo moko pagrindinio choro vaikus.

El. paštas
Aušra Norvilaitė
Solinio dainavimo mokytoja

Neformalaus švietimo mokytoja-ekspertė, turinti 20 m. pedagoginio darbo praktikos chorinio ir solinio dainavimo srityse. 2002 m. baigė Lietuvos muzikos akademiją prof. V. Miškinio dirigavimo klasėje ir įgijo magistro laipsnį. Stažavosi Talino Muzikos akademijoje. 15 metų dainavo Artūro Noviko vadovaujamame ansamblyje „Jazz Land“. Nuo 2006 m. yra kamerinio choro „Brevis“ dainininkė. Dalyvauja vokalinių konkursų vertinimo komisijose Lietuvoje ir užsienyje.