Mokytojai


Valerija Skapienė
Direktorė

Muzikos mokyklos vadovė, pagrindinio choro dirigentė, neformaliojo ugdymo mokytoja-ekspertė. Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje dėsto chorinį dirigavimą, 2011 m. įkūrė merginų chorą „ViVa“, 2017 m. – mišrų chorą „Sonoros“. Turi ilgametę darbo su vaikais patirtį, domisi naujausiomis dainavimo tendencijomis ir teigiama dainavimo įtaka mūsų kasdienybei. „Ugnelėje“ pradėjo dirbti 1999 m., ir nuo tada su choru laimėjo ne vieną apdovanojimą nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

FacebookEl. paštas
Ieva Krivickaitė
Vadybininkė

Kultūros vadybininkė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro projektų vadovė, literatė, Vilniaus licėjaus ir Glasgow universiteto (D. Britanija) absolventė, buvusi „Ugnelės“ choristė.

Mob. +370 629 68060.

FacebookEl. paštas
Benedikta Pajaujytė
Jaunučių choro vadovė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos chorinio dirigavimo specialybės studentė, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje chorinį dirigavimą baigė pas Valeriją Skapienę. Vaikai labiausiai myli už įdomias užduotis ir smagią programą.

Greta Gustaitė
Jaunučių choro vadovė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, praktikavosi Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir Vilniaus Žemynos gimnazijoje. Dirba ir koncertuoja su vaikų bei suaugusiųjų chorais.

Martyna Domarkaitė
Parengiamosios grupės vadovė ir smuiko mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Bendrosios muzikos didaktikos studentė. Šalia studijų gilina smuiko ir dainavimo žinias, groja smuiku Plungės simfoniniame orkestre. Vaikai labiausiai myli už begalinį kūrybiškumą ir kievienam asmeniškai skiriamą dėmesį.

Kazimieras Krulikovskis
Koncertmeisteris

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos vargonų specialybės absolventas, papildomai mokosi džiazinio fortepijono, gitaros bei dambrelio muzikavimo paslapčių. Vaikai labiausiai myli už mokėjimą džiaugtis muzika.

Diana Kaziulytė
Fortepijono mokytoja

Pianistė, fortepijono pedagogė ir koncertmeisterė. Baigė muzikos atlikimo magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu - LMTA Styginių katedros koncermeisterė, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje kaip kamerinio ansamblio narė bei pianistė-koncertmeisterė. Vaikai labiausiai myli už kantrybę siekiant kartu užsibrėžtų tikslų.

Oksana Karataj
Fortepijono mokytoja

Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, baigė Atlikimo meno bei Meno pedagogikos magistrantūras Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tobulinosi Katalonijos aukštojoje muzikos mokykloje Barselonoje. Šiuo metu koncertuoja kaip solistė, koncertmeisterė ir šiuolaikinės populiariosios muzikos ansamblio narė. Vaikai labiausiai myli už pamokose naudojamas šiuolaikines technologijas.

Emilija Finagėjevaitė
Solinio dainavimo mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorės Irenos Milkevičiūtės klasės studentė, kamerinio dainavimo mokosi Juditos Leitaitės klasėje. Tarptautinių konkursų Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Lietuvoje laimėtoja. Aktyviai dalyvauja meistriškumo kursuose Lietuvoje bei užsienio šalyse, ne kartą stažavosi pas profesionalius italų dainavimo pedagogus. Vaikai labiausiai myli už pastabumą ir visada veikiančius patarimus.

Linas Ivanauskas
Gitaros mokytojas

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas, grupės Cosmic Latte įkūrėjas, grupės Mankur gitaristas, Magic Time Orchestra gitaristas, grojęs tokiuose festivaliuose kaip Kaunas Jazz. Kuria ir aranžuoja muziką. Vaikai labiausiai myli už geležinę kantrybę ir ramybę pamokose.

Laurynas Aksamitas
Solinio dainavimo mokytojas

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento Liudo Norvaišo klasės studentas, tarptautinių ir respublikinių konkursų dalyvis ir laureatas. Yra stažavęsis Italijoje ir Šveicarijoje. Baigė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, Liutauro Navicko dainavimo klasę. Vaikai labiausiai myli už tai, kad leidžia dainuoti net korėjietiškai :)

Marija Geniušaitė
Solinio dainavimo mokytoja