DAINŲ MOZAIKA
FESTIVALĮ ``DAINŲ MOZAIKA`` ORGANIZUOJAME NUO 2004 M.
ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKA

Festivalis „Dainų mozaika“ meta iššūkį: ar mums pavyks surinkti 100 vaikų chorų ir taip Lietuvos šimtmečio akivaizdoje pasakyti, kad mūsų daug ir mes visi labai mylim Lietuvą

Festivalis vyks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje 2018 m. gegužės 19-20 d. Kiekvieną chorą kviečiame atlikti po 3 kūrinius, vienas iš jų – Lietuvos šimtmečiui. Žodis „Lietuva“ tekste nebūtinas – prašysime išrinkti po vieną choristą, kuris turės trim sakiniais papasakoti, kodėl choras pasirinko būtent šią dainą ir ką gražaus/naujo/svarbaus apie Lietuvą ir jos šimtmetį ji sako Jūsų dainininkams.

Dalyvauti nuoširdžiai kviečiame visus vaikų chorus – ir tuos, kurie Lietuvą atstovauja tarptautiniuose konkursuose, ir tuos, kurie kol kas yra dainavę tik savo mokyklų bendruomenėms. Norime suteikti visiems galimybę padainuoti vienoje geriausių Vilniaus salių! Abejose dienose turime po 50 vietų – kol jų yra, kviečiame pasirinkti, kuri diena Jums patogesnė. Laiką paskirsime gavę visų chorų paraiškas.

Paraiškos vis dar priimamos kovo mėnesį! Dalyvio mokestis – 2 Eur 1 vaikui. Įėjimas į koncertus žiūrovams nemokamas. Daugiau informacijos choras.ugnele@gmail.com arba +37062968060 (Ieva).

APIE FESTIVALĮ

Vaikų choras „Ugnelė“ 2004 m. pradėjo organizuoti Lietuvos moksleivių chorų festivalį „Dainų mozaika“. Čia susitinka jaunučių, jaunių ir mišrūs chorai iš įvairių muzikos studijo, bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų tam, kad susirastų naujų draugų, išgirstų, kokią muziką dainuoja chorai kituose miestuose ir visiems garsiai pasakytų: „Dainuoju ir didžiuojuosi!“

2015 m. festivalio metu buvo pasiektas ilgiausio Lietuvos istorijoje chorų koncerto rekordas – keturiasdešimt aštuoni chorai nesustodami dainavo devynias su puse valandos. 2016 m. festivalio dalyviai prekybos centre „GO9“ surengė flashmob’ą, kurio metu atliko Gintauto Venislovo dainą „Vakar ir visados“ pagal Marcelijaus Martinaičio eilėraštį.

2017 m. festivalis kvietė kartu dainuoti vienoje gražiausių Vilniaus koncertų salių – Šv. Kotrynos bažnyčioje. Chorai buvo kviečiami parengti trijų dainų programą ir priimti judesio scenoje iššūkį – bent vieną kūrinį atlikti su choreografijos elementais. Nes dainuojant kartais norisi ir šokti! :)

Į ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKĄ JAU UŽSIREGISTRAVO