DAINŲ MOZAIKA
FESTIVALĮ ``DAINŲ MOZAIKA`` ORGANIZUOJAME NUO 2004 M.
ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKA

Festivalis „Dainų mozaika“ meta iššūkį: ar mums pavyks surinkti 100 vaikų chorų ir taip Lietuvos šimtmečio akivaizdoje pasakyti, kad mūsų daug ir mes visi labai mylim Lietuvą?

Festivalis vyks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje 2018 m. gegužės 19-20 d. Kiekvienas choras atliks po 3 kūrinius, vienas iš jų skirs Lietuvos šimtmečiui.

Šiemet festivalyje dalyvaus įvairiausi chorai – nuo tų, kurie garsina Lietuvą tarptautiniuose konkuruose iki tų, kurie kol kas yra pasirodę tik savo miestelių bendruomenėms. Nepaprastai džiaugiamės, kad galime suteikti visiems galimybę padainuoti vienoje geriausių Vilniaus salių!

Įėjimas į koncertus žiūrovams nemokamas. Daugiau informacijos choras.ugnele@gmail.com arba +37062968060 (Ieva).

APIE FESTIVALĮ

Vaikų choras „Ugnelė“ 2004 m. pradėjo organizuoti Lietuvos moksleivių chorų festivalį „Dainų mozaika“. Čia susitinka jaunučių, jaunių ir mišrūs chorai iš įvairių muzikos studijų, bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų tam, kad susirastų naujų draugų, išgirstų, kokią muziką dainuoja chorai kituose miestuose ir visiems garsiai pasakytų: „Dainuoju ir didžiuojuosi!“

2015 m. festivalio metu buvo pasiektas ilgiausio Lietuvos istorijoje chorų koncerto rekordas – keturiasdešimt aštuoni chorai nesustodami dainavo devynias su puse valandos. 2016 m. festivalio dalyviai prekybos centre „GO9“ surengė flashmob’ą, kurio metu atliko Gintauto Venislovo dainą „Vakar ir visados“ pagal Marcelijaus Martinaičio eilėraštį.

2017 m. festivalis kvietė kartu dainuoti vienoje gražiausių Vilniaus koncertų salių – Šv. Kotrynos bažnyčioje. Chorai buvo kviečiami parengti trijų dainų programą ir priimti judesio scenoje iššūkį – bent vieną kūrinį atlikti su choreografijos elementais. Nes dainuojant kartais norisi ir šokti! :)

Į ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKĄ JAU UŽSIREGISTRAVO